Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Sroczewo - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Jeziory Małe

Jeziory Małe(Sroczewo + 9 km)

135 800 zł679 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w wśród lasów i jezior z pięknymi terenami spacerowymi bardzo spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Mieczewo

Mieczewo(Sroczewo + 20 km)

1 999 000 zł9 000 m² 222,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 9000 m2 Wydane warunki zabudowy: 10 domów w zabudowie bliźniaczej (max. 20 lokali) 25 km od Poznania Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Szkolna

Borówiec(Sroczewo + 24 km)

807 300 zł2 691 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Borówcu gm. Kórnik. Działka znajduje się przy ul. Szkolnej - jednej z ważniejszych ulic w Borówcu. Ok. 150 metrów od pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Niesłabin(Sroczewo + 12 km)

430 000 zł4 042 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 169/2 o powierzchni 4042 m2, położona w spokojnej części miejscowości Niesłabin przy ul. Zielonej, w gminie Śrem. Uwaga: to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaleje

Kaleje(Sroczewo + 11 km)

353 133 zł3 567 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis podstawowy: na sprzedaż oferuję jedną z dwóch dużych działek niezabudowanych położonych w Kalejach, w wyjątkowym miejscu na skraju zwartego kompleksu leśnego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Baranowo

Baranowo(Sroczewo + 22 km)

260 000 zł1 531 m² 169,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dziećmierowo

Dziećmierowo(Sroczewo + 21 km)

127 000 zł5 140 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

! uwaga! oferta zarezerwowana! Atrakcyjna działka rolna z sadem czereśniowym w Dziećmierowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - atrakcyjna działka rolna z pięknym sadem czereśniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szymanowo

Szymanowo(Sroczewo + 14 km)

307 040 zł1 919 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości szymanowo powiat Śrem woj. wielkopolskie. Powierzchnia działki: 1.919 m2 Obok działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Rogalin

Rogalin(Sroczewo + 23 km)

135 000 zł19 500 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzika przyroda, pastwiska I bliskość wody Jeśli szukasz ciszy i spokoju, sąsiedztwa lasów i rzeki Warty wraz z jej Kanałami- to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Świątniki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Młodzikówko

Młodzikówko(Sroczewo + 9 km)

91 000 zł1 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Malownicza i spokojna okolica - działka położona na obrzeżach wsi Młodzikówko w gminie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij