Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Sroczewo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Sroczewie (woj. wielkopolskie, powiat: śremski, gmina: książ Wielkopolski). Odległość od Książa Wielkopolskiego 6 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Nochowo(Sroczewo + 13 km)

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 83/3 o powierzchni 2100 mkw. o wyjątkowo atrakcyjnym położeniu - w malowniczym Nochowie, przy cenionej i spokojnej ulicy Leśnej. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sulęcin

Sulęcin(Sroczewo + 11 km)

89 000 zł783 m² 113,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 783 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kijewo

Kijewo(Sroczewo + 16 km)

302 798 zł2 300 m² 131,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow.2300m2 w Kijewo w granicach Środy Wlkp , Działka ogrodzona siatką.,Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Działka z dojazdem drogą asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jeziory Małe

Jeziory Małe(Sroczewo + 9 km)

161 700 zł735 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród lasów i jezior z pięknymi terenami spacerowymi. Jeziory Małe tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szymanowo

Szymanowo(Sroczewo + 14 km)

307 040 zł1 919 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę budowlaną pomiędzy lasem a jeziorem w miejscowości szymanowo powiat Śrem woj. wielkopolskie. Powierzchnia działki: 1.919 m2 Obok działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rogalin

Rogalin(Sroczewo + 23 km)

715 500 zł2 862 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Polecam do sprzedaży działkę nr 134/1 o powierzchni 2862m2 (86m x 33m) zlokalizowaną na osiedlu działek rezydencjonalnych "przy Dębach" w Rogalinie (gm. Mosina).

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł750 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: działka budowlana 750 m - Konarskie, gm. Kórnik Numer działki 35/130 kw czyste Powierzchnia: 750 m Wymiary: długość 36 m, szerokość 20,9 m Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Radzewo

Radzewo(Sroczewo + 16 km)

137 000 zł685 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 685 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Radzewie gm. Kórnik. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Biernatki

Biernatki(Sroczewo + 16 km)

370 500 zł1 300 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko jeziora bnińskiego W dobrej cenie, pełne uzbrojenie W drodze, 25 km od centrum poznania Polecam Państwu większą (1300 mkw, nr 56/10), pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek(Sroczewo + 5 km)

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem. W sprzedaży posiadamy działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij